fbpx

Jobs HRConcept.com.pl

Praca dla Ciebie

Dla naszego Klienta, firmy skandynawskiej z branży SSC/BPO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OtC & Treasury Team Leader
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, rachunkowość
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika zespołu księgowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość IFS mile widziana
  • Nastawienie na wyniki, współpracę, budowanie zaangażowania w zespole
  • Umiejętności liderskie
  • Proaktywność i chęć usprawniania procesów

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesami OtC i Treasury
  • Zarządzanie pracą zespołu księgowych
  • Odpowiedzialność za poziom wykonywania procesów i osiągane wyniki przez zespół
  • Prowadzenie projektów usprawniających
  • Aktualizowanie dokumentacji procesowej i procedur księgowych
  • Sporządzanie raportów i analiz

Oferujemy:

  • Otwartość i przyjazność skandynawskiej środowiska pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń)
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w domu
  • Autonomię w wykonywaniu pracy
  • Możliwość rozwijania specjalistycznej wiedzy

Jeśli ten projekt jest interesujący i posiadasz odpowiednie doświadczenie przekażemy więcej informacji w bezpośredniej rozmowie. Kontakt mailowy do zgłoszenia aplikacji i umówienia rozmowy: hr@hrconcept.com.pl.