Dla naszego Klienta – spółki zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji w branży energii odnawialnej poszukujemy Inspektora Nadzoru (cały kraj). Celem stanowiska jest prowadzenie nadzoru nad procesem budowy farm fotowoltaicznych.

Inspektor Nadzoru (branży budowlano-konstrukcyjnej, energetycznej i teletechnicznej)

Główne zadania:

  • Reprezentowanie inwestora na budowie farmy PV przez sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej,
  • Kontrola zgodności realizacji inwestycji z dokumentacją, z projektami budowlanymi, zgodności z umową zawartą z wykonawcami montażu instalacji, przyjętym harmonogramem,
  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót
  • Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych i sprawdzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne, np. elektryczne, elektrotechniczne, lub budowlane,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na budowie farm PV, w samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie tj. inspektora nadzoru inwestorskiego, kierownika budowy lub kierownika robót elektrycznych,
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń lub uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych/urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń
  • Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i współpracy w zespole
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Udział w ambitnym projekcie i dużą samodzielność w działaniu
  • Niezbędne narzędzia do pracy

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.
HR Concept | Ul. Prometeusza 2/2, 80-299 Gdańsk | Tel. +48 601658988 | Email: hr@hrconcept.com.pl