Notice: Undefined variable: tut_message_API in /wordpress/wp-content/themes/shuttle-pro/lib/update-api/am.php on line 26
Kierownik Budowy Farm PV/Kierownik Projektu (Gdańsk) - HR Concept

Dla naszego Klienta – spółki zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji w branży energii odnawialnej z siedzibą w Gdańsku poszukujemy Kierownika Budowy Farm PV/Kierownika Projektu (cały kraj). Celem stanowiska jest zarządzanie procesem budowy farm fotowoltaicznych.

Kierownik Budowy Farm PV/Kierownik Projektu (cały kraj)

Główne zadania:
• Przygotowanie kompletnych budżetów na wykonanie farm PV oraz ich bieżąca aktualizacja,
• Wyszukiwanie i kontraktacja niezbędnych podwykonawców oraz współpraca z działem logistyki i zakupów,
• Kompleksowe zrządzanie i kontrolowanie realizacji budowy farm PV, w tym przede wszystkim zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem,
• Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych prac,
• Rozliczanie podwykonawców i odbiory wykonywanych przez nich robót,
• Prowadzenie wymaganej dokumentacji robót,
• Przygotowywanie niezbędnych raportów z postępu prac,
• Przygotowanie kompletnej i poprawnej dokumentacji odbiorowej,
• Koordynacja procesu przyłączenia farmy z przedstawicielami Operatora Sieci Dystrybucji,
• Aktywna współpraca z innymi działami spółki oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji,
• Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP.

Wymagania:
• Kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne, np. elektryczne, elektrotechniczne lub budowlane,
• Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na budowie farm PV, w podobnym zakresie zadań,
• Uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne (preferowane) lub konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń,
• Znajomość procedur i schematów realizacji projektów PV,
• Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV,
• Doświadczenie z zarządzaniu projektami,
• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
• Dobra organizacja pracy własnej, podległych pracowników oraz firm podwykonawczych,
• Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,
• Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
Udział w ambitnym projekcie i dużą samodzielność w działaniu
Niezbędne narzędzia do pracy

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

HR Concept | Ul. Prometeusza 2/2, 80-299 Gdańsk | Tel. +48 601658988 | Email: hr@hrconcept.com.pl