Dla naszego klienta trójmiejskiej Agencji Marketingowej – poszukujemy Lead Graphic Designera.

Lead Graphic Designer

Twój zakres zadań:

  • Nadzór nad pracami kreacyjnymi i bieżące zarządzanie zespołem graficznym dedykowanym do danego projektu;
  • Współpraca z działem strategii i z klientami w zakresie kreacji wspierających ich działania marketingowe;
  • Współpraca z podwykonawcami i partnerami zewnętrznymi w zakresie produkcji i odbioru materiałów marketingowych;
  • Projektowanie konceptów kampanii reklamowych;
  • Projektowanie identyfikacji wizualnych;
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych materiałów reklamowych;
  • Projektowanie serwisów internetowych;
  • Realizację projektów multimedialnych;

Oczekiwane kompetencje:

  • Zdolności graficzno – artystycznych potwierdzonych w portfolio;
  • Doświadczenie w projektowaniu i przygotowaniu składu do druku;
  • Świetna znajomość Adobe Illustrator i Photoshop;
  • Znajomość trendów w grafice i identyfikacji wizualnej;
  • Umiejętności tworzenia skutecznych konceptów wspierających strategiczne cele biznesowe;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dedykowanym zespołem projektowym;
  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Pasja, zaangażowanie i własna inicjatywa.

Nasz klient oferuje:

  • Kreatywne, inspirujące środowisko pracy
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.
HR Concept | Ul. Prometeusza 2/2, 80-299 Gdańsk | Tel. +48 601658988 | Email: hr@hrconcept.com.pl