fbpx

Jobs HRConcept.com.pl

Praca dla Ciebie

Dla naszego Klienta, firmy skandynawskiej z branży SSC/BPO poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior HR Admin & Payroll Specialist
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość prawa pracy
  • Nastawienie na współpracę
  • Dokładność, terminowość i odpowiedzialność
  • Wykazywanie inicjatywy

Obowiązki:

  • Pełna obsługa dokumentacji kadrowej
  • Obsługa administracyjna pracowników
  • Obsługa systemów HR
  • Prowadzenie akt personalnych zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Monitorowanie i rozliczanie czasu pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń i bonusów
  • Rozliczenie podróży służbowych

Oferujemy:

  • Otwartość i przyjazność skandynawskiej środowiska pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń)
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w domu
  • Autonomię w wykonywaniu pracy
  • Możliwość rozwijania specjalistycznej wiedzy

Jeśli ten projekt jest interesujący i posiadasz odpowiednie doświadczenie przekażemy więcej informacji w bezpośredniej rozmowie. Kontakt mailowy do zgłoszenia aplikacji i umówienia rozmowy: hr@hrconcept.com.pl.