Dla Naszego Klienta, agencji badawczo-strategicznej z siedzibą w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Researcher/ Research Manager
Badacz ilościowy oraz Badacz jakościowy – Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się prowadzeniem projektów badawczych.

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów badawczych i prezentowanie wyników badań
  • Bezpośrednia współpraca z klientami
  • Pozyskiwanie nowych projektów
  • Współprowadzenie projektów badawczo-strategicznych wraz z doświadczonymi strategami
  • Realizacja projektów polskich i międzynarodowych – komunikacja w projektach w języku angielskim
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Niezbędne kompetencje:

  • Niezbędne doświadczenie w agencji badawczej i samodzielności w prowadzeniu projektów badawczych
  • Umiejętności jakościowe lub/oraz ilościowe/analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającaj samodzielne prowadzenie międzynarodowych projektów – pożądany poziom minimum B2/C1
  • Wykształcenie wyższe – studia na kierunkach związanych z badaniami rynku (np. marketing, socjologia, psychologia, nauki społeczne, etc)
  • Umiejętność pracy zespołowej – „gra do jednej bramki”
  • Łączenie umiejętności jakościowych oraz ilościowych/analitycznych będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Rozwój w prężnie rozwijającej się agencji badawczo-strategicznej
  • Współpracę z doświadczonymi badaczami i strategami
  • Ambitne projekty z różnych branż
  • Odkrywanie pasji w tym co robisz – brak nudy i monotonii w pracy
  • Świetny, wspierający zespół dzielący się swoim doświadczeniem
  • Formę wynagrodzenia dostosowaną do Twoich potrzeb i rodzaju wykonywanych zadań.

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przysyłanie aplikacji na adres: hr@hrconcept.com.pl.
W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.