Dla Naszego Klienta, spółki prowadzącej projekty inwestycyjne w sektorze energii odnawialnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. finansowych – Gdańsk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się przygotowaniem raportów i analiz finansowych.

Zadania:
• przygotowanie danych i raportów oraz prognoz finansowych
• wsparcie w obszarze controllingowym
• przygotowanie i administrowanie dokumentacją korporacyjną
• przygotowane sprawozdań
• przygotowanie rozliczeń umów
• wsparcie procesu budżetowania.
Niezbędne kompetencje:
• wykształenie wyższe ekonomiczne
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• wiedza finansowo-ekonomiczna i znajomość analizy finansowej
• bardzo dobra znajomość Ms Excel
• znajomość procesów inwestycyjnych
• znajomość języka biznesowego angielskiego na poziomie min. B2
Nasz Klient oferuje: odpowiedzialną i ciekawą pracę w przyjaznym środowisku pracy i we współpracy z doświadczonym zespołem, możliwość zdobywania cennych doświadczeń zawodowych, atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przysyłanie aplikacji na adres: hr@hrconcept.com.pl.
W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.