Notice: Undefined variable: tut_message_API in /wordpress/wp-content/themes/shuttle-pro/lib/update-api/am.php on line 26
Specjalista ds. Kadr i Płac - Gdańsk - HR Concept

Dla naszego klienta – firmy prowadzącej outsourcing księgowy i kadrowo-placowy – poszukujemy kandydata/kandydatki do zespołu outsourcingu kadrowo-płacowego. To idealna oferta dla osoby, która posiada doświadczenie w kadrach i płacach i chciałaby rozwijać się w firmie wspierającej pracownika.

Stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac – Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, ekwiwalentów, rozliczanie benefitów, PPK oraz tworzenie list płac dla klientów
  • weryfikacja i rozliczanie czasu pracy dla potrzeb rozliczenia nadgodzin
  • samodzielne administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji
    związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach) oraz dokumentacją związaną z
    umowami zlecenie i o dzieło
  • sporządzanie dokumentów kadrowych (np. umowa o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia)
  • współpraca z ZUS, GUS, US, PFRON, instytucjami finansowymi zarządzającymi PPK
  • współpraca z klientami, w tym odpowiadanie na pytania klientów w kwestiach kadrowo-płacowych

Najważniejsze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, wpłat i podatku dochodowego umożliwiająca samodzielne wykonywanie obowiązków
  • Znajomość programów ERP Optima, R2Płatnik, Płatnik
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dowolnej
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i interpersonalnych
  • Elastyczny czas pracy i po pełnym wdrożeniu możliwość pracy zdalnej
  • Dobrą atmosferę pracy

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

HR Concept | Ul. Prometeusza 2/2, 80-299 Gdańsk | Tel. +48 601658988 | Email: hr@hrconcept.com.pl