Szkolenie Zwinna Rekrutacja dla HR, Hanna Garbowska, Renata Czajkowska

Szkolenie Zwinna Rekrutacja dla HR, Hanna Garbowska, Renata Czajkowska

Zwinna rekrutacja

Szkolenie adresowane jest do specjalistów HR i rekruterów odpowiedzialnych za skuteczne pozyskiwanie kandydatów do firmy.
Rola działów HR i rekruterów jest wyjątkowa, mając na uwadze konieczność rozwijania zarówno całościowego procesu począwszy od Employer Branding i stosowanych narzędzi wspierających jak i rozwijania kompetencji rekrutera stanowiących o jego efektywności.
W zmieniającym się otoczeniu konieczne jest stosowanie nowych metod, tak by znaleźć i przekonać do siebie kandydata wpisującego się w nasze wymagania.
Czy jesteś więc gotowy na zwinny proces rekrutacji w Twojej organizacji?
Szkolenie jest organizowane przez HR Concept i BCC Instytut Rozwoju.

Na warsztatach dowiesz się m. in.:
Czego potrzebują pracownicy i dlaczego Twoje rekrutacje nie zawsze są skuteczne?
Od czego zacząć i jak zbudować efektywny – zwinny proces rekrutacji?
Na czym polega zwinny mindset i czego potrzebujesz aby z niego korzystać dla efektywnych rekrutacji?
W jaki sposób stworzyć nową strategię pozyskiwania kandydatów?
Dzięki temu zwiększysz efektywność rekrutacji i osiągniesz większą szybkość i jakość projektów rekrutacyjnych.
Program szkolenia:
Dzień 1:
Przygotowanie do rekrutacji
1. Employee Value Proposition i Employer Branding – wizerunek pracodawcy
3. Candidate experience – doświadczenia kandydata w styku z Twoją firmą i wpływ tego doświadczenia strategie decyzyjne kandydata
4. Budowanie profilu kandytata – persony
5. Kluczowe kompetencje rekrutera
6. Model kompetencji – budowanie modelu pod stanowisko pracy
Dzień 2:
Praca nad zwinnym procesem
1. Zwinne podejście
2. Lean i Agile w zaprojektowaniu nowego procesu rekrutacji i selekcji
3. Strategia – zwinny plan działania dla Twojej organizacji
Dlaczego warto z nami pracować? 
Ponieważ wyjdziemy na przeciw Twoim potrzebom opierając się na naszych doświadczeniach i rozumieniu  perspektyw uczestników procesu rekrutacji. Zostaniesz wyposażony w potrzebną wiedzę i kompetencję. Poza tym będziesz mógł przetestować najważniejsze modele i narzędzia.
Szkolenie poprowadzą Renata Czajkowska z HR Concept i Hanna Garbowska z BCC Instytut Rozwoju.
Renata Czajkowska – liderka w zakresie Human Resources, coach, mentorka i trenerka. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie Human Resources, zarówno w globalnych korporacjach, głównie na stanowisku Human Resources Managera oraz we własnej firmie doradztwa personalnego. Certyfikowana w metodzie Action Learning z World Institute of Action Learning.
Ekspertka z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem organizacji, zespołów i osób. Wdraża programy rozwoju liderów i talentów, programy mentoringu i coachingu według ICF oraz Action Learning w oparciu o certyfikację WIAL. Prowadziła szkolenia dla menedżerów z zakresu szeroko rozumianego przywództwa w ramach programów rozwoju liderów. Współpracuje z Sopocką Szkołą Wyższą, prowadząc zajęcia z zakresu HR i przywództwa. Dzieli się swoimi doświadczeniami prowadząc szkolenia z zakresu: komunikacji, zarządzania efektywnością pracy, zarządzania karierą, budowania zespołu, rekrutacji i selekcji, inteligencji emocjonalnej.
Hanna Garbowska – doświadczony trener biznesu, mentor oraz business coach z akredytacją International Coach Federation (ACC ICF) z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim. Profesjonalny konsultant MindSonar® – badania wspierającego procesy rozwojowe, mierzącego systemy wartości i programy działania w konkretnych sytuacjach.  Ekspert w zakresie budowania i zarządzania zespołami.  Wieloletni praktyk biznesu z ponad 17-letnim doświadczeniem menedżerskim, odpowiadający m.in. za sprzedaż, marketing, szkolenia, operacje, zarządzanie talentami i rekrutację.  Tworzy i prowadzi programy rozwojowe zapewniające podejście wielopoziomowe, obejmujące m.in.: przywództwo, budowanie strategii, rozwijanie kompetencji, budowanie efektywnych zespołów oraz podnoszenie ich efektywności, rekrutację, komunikację i sprzedaż ekspercką B2B /B2C.  Propagatorka integralnego podejścia do rozwoju, zarówno w tematyce przywództwa, komunikacji, motywacji i sprzedaży. Oferuje unikalne połączenie bogatego doświadczenia biznesowego, wiedzy eksperckiej i pasji w zakresie rozwoju ludzkiego potencjału.
Więcej informacji i zapisy na:
hr@hrconcept.com.pl lub kontakt@hannagarbowska.com.
Kontakt telefoniczny: 601658988