fbpx

Witaj na stronie wydarzeń organizowanych przez HR Concept

 

Szkolenie Zwinna Rekrutacja dla HR, Hanna Garbowska, Renata Czajkowska

Szkolenie Zwinna Rekrutacja dla HR, Hanna Garbowska, Renata Czajkowska

Zwinna rekrutacja

Szkolenie adresowane jest do specjalistów HR i rekruterów odpowiedzialnych za skuteczne pozyskiwanie kandydatów do firmy.

Rola działów HR i rekruterów jest wyjątkowa, mając na uwadze konieczność rozwijania zarówno całościowego procesu począwszy od Employer Branding i stosowanych narzędzi wspierających jak i rozwijania kompetencji rekrutera stanowiących o jego efektywności.

W zmieniającym się otoczeniu konieczne jest stosowanie nowych metod, tak by znaleźć i przekonać do siebie kandydata wpisującego się w nasze wymagania.

Czy jesteś więc gotowy na zwinny proces rekrutacji w Twojej organizacji?
Kiedy? 20-21 listopada 2019 roku

Gdzie? Gdańsk

Więcej informacji oraz bilety na naszym fanpage na FB.

Wydarzenie jest organizowane przez HR Concept i BCC Instytut Rozwoju.

Na warsztatach dowiesz się m. in.:

Czego potrzebują pracownicy i dlaczego Twoje rekrutacje nie zawsze są skuteczne?

Od czego zacząć i jak zbudować efektywny – zwinny proces rekrutacji?

Na czym polega zwinny mindset i czego potrzebujesz aby z niego korzystać dla efektywnych rekrutacji?

W jaki sposób stworzyć nową strategię pozyskiwania kandydatów?

Dzięki temu zwiększysz efektywność rekrutacji i osiągniesz większą szybkość i jakość projektów rekrutacyjnych.

Program szkolenia:

Dzień 1:
Przygotowanie do rekrutacji
1. Employee Value Proposition i Employer Branding – wizerunek pracodawcy
3. Candidate experience – doświadczenia kandydata w styku z Twoją firmą i wpływ tego doświadczenia strategie decyzyjne kandydata
4. Budowanie profilu kandytata – persony
5. Kluczowe kompetencje rekrutera
6. Model kompetencji – budowanie modelu pod stanowisko pracy

Dzień 2:
Praca nad zwinnym procesem
1. Zwinne podejście
2. Lean i Agile w zaprojektowaniu nowego procesu rekrutacji i selekcji
3. Strategia – zwinny plan działania dla Twojej organizacji

Dlaczego warto z nami pracować? 
Ponieważ wyjdziemy na przeciw Twoim potrzebom opierając się na naszych doświadczeniach i rozumieniu  perspektyw uczestników procesu rekrutacji. Zostaniesz wyposażony w potrzebną wiedzę i kompetencję. Poza tym będziesz mógł przetestować najważniejsze modele i narzędzia.

Szkolenie poprowadzą Renata Czajkowska z HR Concept i Hanna Garbowska z BCC Instytut Rozwoju.

Renata Czajkowska – liderka w zakresie Human Resources, coach, mentorka i trenerka. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie Human Resources, zarówno w globalnych korporacjach, głównie na stanowisku Human Resources Managera oraz we własnej firmie doradztwa personalnego. Certyfikowana w metodzie Action Learning z World Institute of Action Learning.

Ekspertka z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w projektach związanych z rozwojem organizacji, zespołów i osób. Wdraża programy rozwoju liderów i talentów, programy mentoringu i coachingu według ICF oraz Action Learning w oparciu o certyfikację WIAL. Prowadziła szkolenia dla menedżerów z zakresu szeroko rozumianego przywództwa w ramach programów rozwoju liderów. Współpracuje z Sopocką Szkołą Wyższą, prowadząc zajęcia z zakresu HR i przywództwa. Dzieli się swoimi doświadczeniami prowadząc szkolenia z zakresu: komunikacji, zarządzania efektywnością pracy, zarządzania karierą, budowania zespołu, rekrutacji i selekcji, inteligencji emocjonalnej.

Hanna Garbowska – doświadczony trener biznesu, mentor oraz business coach z akredytacją International Coach Federation (ACC ICF) z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim. Profesjonalny konsultant MindSonar® – badania wspierającego procesy rozwojowe, mierzącego systemy wartości i programy działania w konkretnych sytuacjach.  Ekspert w zakresie budowania i zarządzania zespołami.  Wieloletni praktyk biznesu z ponad 17-letnim doświadczeniem menedżerskim, odpowiadający m.in. za sprzedaż, marketing, szkolenia, operacje, zarządzanie talentami i rekrutację.  Tworzy i prowadzi programy rozwojowe zapewniające podejście wielopoziomowe, obejmujące m.in.: przywództwo, budowanie strategii, rozwijanie kompetencji, budowanie efektywnych zespołów oraz podnoszenie ich efektywności, rekrutację, komunikację i sprzedaż ekspercką B2B /B2C.  Propagatorka integralnego podejścia do rozwoju, zarówno w tematyce przywództwa, komunikacji, motywacji i sprzedaży. Oferuje unikalne połączenie bogatego doświadczenia biznesowego, wiedzy eksperckiej i pasji w zakresie rozwoju ludzkiego potencjału.

Więcej informacji i zapisy na:

hr@hrconcept.com.pl lub kontakt@hannagarbowska.com.

Kontakt telefoniczny: 601658988