praca, kadry

Jesteśmy agencją konsultingową, specjalizującą się w HR i wspierającą naszych partnerów biznesowych w projektach rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr do firmy skandynawskiej zlokalizowanej w Gdańsku.

Potrzebne kompetencje:
– Doświadczenie w pracy w administacji kadrowej
– Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
– Obsługa komputera, znajomość Microsoft Office, mile widziana znajomość Workday
– Umiejętności interpersonalne, pracy zespołowej, organizacyjne, terminowość, dbałość o szczegóły i proaktywność
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Głównymi zadaniami będą:
– Administrowanie dokumentacją związaną z zatrudnieniem zgodnie z wewnętrznymi procedurami i prawem pracy
– Prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności
– Administrowanie świadczeniami pracowniczmi
– Zapewnienie pracownikom wsparcia administracyjnego w zakresie kadr
– Przygotowanie danych do płac, ZUS, ZFŚS itp.
– Monitorowanie i koordynowanie szkoleń BHP
– Prowadzenie statystyk związanych z zatrudnieniem
– Aktywny udział w działaniach i projektach związanych z innymi procesami HR, takimi jak inicjatywy Employer Branding

Nasz klient oferuje:
– Możliwości rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach HR
– Rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku
– Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
– Pozytywna atmosfera pracy i dobra lokalizacja biura

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku, prosimy o przysyłanie aplikacji na adres: hr@hrconcept.com.pl.
W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HR Concept dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.
HR Concept | Ul. Prometeusza 2/2, 80-299 Gdańsk | Tel. +48 601658988 | Email: hr@hrconcept.com.pl