Witaj na stronie wydarzeń organizowanych przez HR Concept wspólnie z BCC Instytut Rozwoju

Zwinna rekrutacja

Rola działów HR i rekruterów jest wyjątkowa, mając na uwadze konieczność rozwijania zarówno całościowego procesu począwszy od Employer Branding i stosowanych narzędzi wspierających jak i rozwijania kompetencji rekrutera stanowiących o jego efektywności.
W zmieniającym się otoczeniu konieczne jest stosowanie nowych metod, tak by znaleźć i przekonać do siebie kandydata wpisującego się w nasze wymagania.
Wychodząc naprzeciw wyzwaniom prowadzimy szkolenia dla osób zaangażowanych w proces rekrutacji. Przygotowaliśmy szkolenia dla specjalistów HR oraz dla kadry kierowniczej.
Zapraszamy do zapoznania się z programem i uczestniczenia w naszych projektach szkoleniowych.
Trenerki prowadzące szkolenie Zwinna Rekrutacja są doświadczonymi liderkami w sprzedaży i marketingu oraz Human Resources. Posiadają również certyfikacje w zakresie coachingu.
Zwinna Rekrutacja – dla lepszej skuteczności w poszukiwaniu kandydatów
Wyzwaniem dla osób rekrutujących jest pozyskanie do współpracy utalentowanych pracowników. Sytuacja na rynku pracy, oczekiwania i zachowania kandydatów zmieniają się dynamicznie. Na styku kontaktu kandydatów i rekruterów powstaje wiele nieporozumień i frustracji. Wychodząc na przeciw zauważanych przez nas potrzeb opracowaliśmy program wspierania firm, a w nich menedżerów rekrutujących, HR i rekruterów. 
Rola działów HR i rekruterów jest wyjątkowa, mając na uwadze konieczność rozwijania zarówno całościowego procesu począwszy od Employer Branding i stosowanych narzędzi wspierających jak i rozwijania kompetencji rekrutera stanowiących o jego efektywności.
Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy:
• warto w Państwa organizacji wprowadzić większą zwinność projektów rekrutacyjnych?
• zwiększenie efektywności rekrutera Państwa organizacji jest istotne?
• potrzebne są również narzędzia i kluczowe standardy wspierające procesy rekrutacji?
to odpowiedź znajdziesz przy naszej pomocy.
Przykładowy zakres naszego wsparcia w zakresie zwiększania efektywności procesów rekrutacyjnych obejmuje:
Zdobycie odpowiednich kompetencji
1. Rozwój kompetencji i nabycie odpowiednich postaw służących efektywności osób odpowiedzialnych za proces rekrutacji.
Poznanie doświadczenia kandydata
2. Wyposażenie w odpowiednie narzędzia i umiejętności począwszy od audytu widzianego oczami kandydata.
Stworzenie efektywnego Employer Brandingu opartego na doświadczeniu kandydata
3. Wsparcie w wypracowaniu programu EB spójnego ze strategią i wartościami firmy. Zastosowanie metod pracy z doświadczeniem kandydata przez stworzenie profilu idealnego kandydata, budowania świadomości brandu pracodawcy i pracy nad czynnikami mającymi wpływ na decyzje kandydata.
Dlaczego warto z nami pracować?
Najlepiej rozwijać się i uczyć od kogoś, kto po zbadaniu potrzeb i kierunku rozwoju Twojej organizacji zaproponuje optymalne rozwiązanie na bazie różnorodnych doświadczeń i wiedzy eksperckiej.
Zapraszamy do kontaktu:
hr@hrconcept.com.pl
kontakt@hannagarbowska.com
Jesteśmy na FB